0'dan Matematik Youtube Kampı - Rehber Matematik

Ürün Kodu: 9786254227684

Marka: Tonguç Akademi

16508 Değerlendirme
269.00 TL
Lütfen Bir Seçim Yapınız..
En geç 15 Temmuz, 2024 Pazartesi günü kargoda.

Herkese Selam, ben Mehmet Hocanız

Matematikte sizlere rehber olmaya çıktığımız bu yolda bu kez de başlangıç seviyesi ‘’0’DAN’’ serisi kitaplarımızla karşınızdayız.

0’dan Matematik

0’dan Problemler

0’dan Geometri

‘’0’dan Matematik‘’ kitabı matematiğe temel atmak istiyorum, nasıl başlayacağımı, nasıl planlı programlı bitireceğimi bilemiyorum diyen kısaca matematikte sıfırım ve artık matematiği yapmak istiyorum diyen tüm arkadaşlar için hazırlandı. Çünkü 0’DAN da olsa bir yerden başlamak gerek. İşte bu kitap o başlangıç kitabı. Kitabı aldığında öncelikle kitabın çalışma takvimi ve kamp programı senin yol göstericin olacak. Konuyu, kitapta yer alan video ders notlarıyla birlikte Rehber Matematik kanalındaki videolar ile programa uygun öğreneceksin. Her konu sonunda konuya ait verilen ödevleri de yine bu kitaptan yapacaksın. Takıldığın noktalarda soru çözüm videolarını açıp izleyebilirsin. Kısacası 0’dan başladığın bu yolda yalnız değilsin.

Kitapta konular sana kazanım kazanım verilmiştir. Her kazanıma ait özet bilgiler, ardından soru taktikleri yer almaktadır. Bilgiler sonrasında yer alan Etüt Soruları sana konuyu kavratacak şekilde hazırlanmıştır. Her konu sonunda ise o konuya ait Ödev Testleri yer almaktadır. Bu Ödev Testlerindeki soruları da çözdüğünde konuyu tam anlamıyla pekiştirmiş olacaksın.

O zaman hazırsan ‘’Enerji Tavan Yola Devam!

’’ Hoş Kal, Hoşça Kal..

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 264

Soru Sayısı: 725

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Güvenli Alışveriş İmkanı

Ücretsiz Kargo İmkanı

Kapıda Ödeme İmkanı

Kolay Değişim İmkanı

Bu Ürünler İlginizi Çekebilir

Çok Satan Ürünler

Alışveriş Sepetim

703957500367878