49 Günde TYT Matematik Video Ders Notları - Rehber Matematik

Ürün Kodu: 9786254223631

Marka: Rehber Matematik

13849 Değerlendirme
214.00 TL
Lütfen Bir Seçim Yapınız..
En geç 15 Temmuz, 2024 Pazartesi günü kargoda.

Yine Yeni Yeniden

Her yıl yeni bir tayfa için başlattığımız 49 Günde TYT Matematik kampımız artık bizim vazgeçilmezimiz oldu ve âdeta gelenekselleşti.

Rehber Matematik kanalımız ile özdeşleşen 49 Günde TYT Matematik Kampı’nı sizlerden gelen yoğun istek üzerine 49 Günde TYT Matematik Kampı Video Ders Notları ile tekrardan taçlandırıyoruz. Kamp videolarının milyonlar izlendiği, sizlerden muhteşem geri dönüşler aldığımız ve Rehber Matematik kanalı ile bütünleşen bu kamp artık bu kitap ile daha kolay olacak. Tüm TYT Matematik konularını Rehber Matematik kanalında gün gün yayınlanan ders videolarıyla öğrenirken bu kitabı kullanacaksın.

Elinde kalemin önünde kitabın konu anlatımlarını benimle birlikte dolduracak, soruları benimle birlikte çözeceksin. Sözün kısası 49 Günde kitabı birlikte bitirecek, tüm TYT Matematik konularının içinden birlikte geçeceğiz.

Bu kamptan ve bu kitaptan en yüksek verimi alabilmek için ise ödev testlerinden oluşan 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabını da kampa paralel şekilde bitirmeni tavsiye ederim. Bu ödev testlerini de çözdüğünde sınava tam anlamıyla hazırlanmış olacaksın. Bu süreçte sen de videoları atlamadan zıplamadan “Elinde kalem önünde kitap” izlemeli ve kampı günü gününe tamamlamalısın. Bu şekilde ilerlersen göreceğiz ki “O üniversitenin kapısından zırank diye girmişsin.”

O hâlde ne diyoruz “Gönder, Gönder Gelsin Be Hocam

Yolun açık olsun,

Hoş kal, Hoşça kal...

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 184

Soru Sayısı: 969

Ebat: 21x27

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Güvenli Alışveriş İmkanı

Ücretsiz Kargo İmkanı

Kapıda Ödeme İmkanı

Kolay Değişim İmkanı

Bu Ürünler İlginizi Çekebilir

Çok Satan Ürünler

Alışveriş Sepetim

703957500367878