49 Günde TYT Matematik SORU Kitabı ve VİDEO DERS Notları Kitabı 2li Set

Ürün Kodu: 97862542236242

Marka: Rehber Matematik

13854 Değerlendirme
463.00 TL
Lütfen Bir Seçim Yapınız..
Ücretsiz Kargo
En geç 15 Temmuz, 2024 Pazartesi günü kargoda.

49 Günde TYT Matematik Kampı

  • Sayfa Sayısı: 240
  • Soru Sayısı: 1184

49 Günde TYT Matematik Video Ders Notları

  • Sayfa Sayısı: 184
  • Soru Sayısı: 969

 

Yine Yeni Yeniden

Yepyeni bir kamp ve kitapla karşınızdayım Güzel Arkadaşım,

Her yıl yeni bir tayfa için çıktığımız bu yolda 49 Günde TYT Matematik kampımız bizim vazgeçilmezimiz oldu ve adeta gelenekselleşti. Rehber Matematik Kanalımız ile özdeşleşen 49 Günde TYT Matematik Kampı'nı artık bu kitapla taçlandırıyoruz. Kamp videolarının milyonlar izlendiği, muhteşem dönüşler aldığımız ve Rehber Matematik kanalı ile bütünleşen bu kamp; artık kampa özel hazırlanan bu kitapla daha da devleşecek.

Bu kamp ve özelinde hazırlanan bu kitap, tüm TYT Matematik konularını kapsamaktadır. TYT Matematiğe sıfırdan başlamak isteyenler, temelim var ama nereden başlayacağımı bilmiyorum diyenler, tüm TYT Matematik konularını planlı bir şekilde tekrar edip kafamda TYT’ yi bitirmek istiyorum diyenler bu kitap ve bu kamp tam da sizler için hazırlandı.

Kitabı aldığında öncelikle kitabın çalışma takvimi ve kamp programı senin yol göstericin olacak. Konuyu önce Rehber Matematik’ ten konu anlatım videolarıyla öğrenecek, videolardaki ödevlendirmeleri bu kitaptan yapacak, geri dönütleri bizlerle paylaşacaksın. Takıldığın noktalarda soru çözüm videolarını açıp izleyebileceksin. Sözün kısası sen bu kitapta asla yalnız değilsin. Kitabı birlikte bitireceğiz.

TYT Matematiğin içinden birlikte geçeceğiz.

Kitapta “Gönder Gelsin’’ testleri konu kavrama testi niteliğindedir. Konuyu sana kavratmayı amaçlamaktadır. Bu testler sayesinde konu eksiğini görecek ve tamamlayacaksın. ‘’Soru Avcısı’’ testleri ise çoğunluğu klasik ve orta düzey sorulardan oluşmaktadır. Yeni nesil sorulara geçişte sana önder olacaktır. ‘’ÖSYM Sorar’’ testleri ise seni zorlayacak, tamamı yeni nesil ve çıkması muhtemel sorulardan oluşmaktadır. Bu testlerle adeta sınav provası yapacaksın. Kitapta her testin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümüne ulaşabilirsin.

El emeği göz nuru ile hazırladığımız buram buram emek kokan bu kitapla 49 Günde TYT Matematik kampını daha etkili, daha planlı, daha eksizsiz tamamlamayı hedefliyoruz. Sen de bu süreçte videoları atlamadan zıplamadan ‘’Elinde kalem önünde kağıt ‘’ izlemeli, öğrendiklerinin kalıcı olması için bu kitaptan vereceğimiz ödev testlerini eksiksiz ve günü gününe tamamlamalısın. Bu şekilde ilerlersen göreceğiz ki ‘’O üniversitenin kapısından zırank diye girmişsin.’’

 

Her yıl yeni bir tayfa için başlattığımız 49 Günde TYT Matematik kampımız artık bizim vazgeçilmezimiz oldu ve âdeta gelenekselleşti.

Rehber Matematik kanalımız ile özdeşleşen 49 Günde TYT Matematik Kampı’nı sizlerden gelen yoğun istek üzerine 49 Günde TYT Matematik Kampı Video Ders Notları ile tekrardan taçlandırıyoruz. Kamp videolarının milyonlar izlendiği, sizlerden muhteşem geri dönüşler aldığımız ve Rehber Matematik kanalı ile bütünleşen bu kamp artık bu kitap ile daha kolay olacak. Tüm TYT Matematik konularını Rehber Matematik kanalında gün gün yayınlanan ders videolarıyla öğrenirken bu kitabı kullanacaksın.

Elinde kalemin önünde kitabın konu anlatımlarını benimle birlikte dolduracak, soruları benimle birlikte çözeceksin. Sözün kısası 49 Günde kitabı birlikte bitirecek, tüm TYT Matematik konularının içinden birlikte geçeceğiz.

Bu kamptan ve bu kitaptan en yüksek verimi alabilmek için ise ödev testlerinden oluşan 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabını da kampa paralel şekilde bitirmeni tavsiye ederim. Bu ödev testlerini de çözdüğünde sınava tam anlamıyla hazırlanmış olacaksın. Bu süreçte sen de videoları atlamadan zıplamadan “Elinde kalem önünde kitap” izlemeli ve kampı günü gününe tamamlamalısın. Bu şekilde ilerlersen göreceğiz ki “O üniversitenin kapısından zırank diye girmişsin.”

O hâlde ne diyoruz “Gönder, Gönder Gelsin Be Hocam

Yolun açık olsun,

Hoş kal, Hoşça kal...

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Güvenli Alışveriş İmkanı

Ücretsiz Kargo İmkanı

Kapıda Ödeme İmkanı

Kolay Değişim İmkanı

Çok Satan Ürünler

Alışveriş Sepetim

703957500367878