TytAyt Matematik Ve Geometri Aperitif Soru Bankası Bilinçsel Yayınları

Ürün Kodu: 9786057040237S2

Marka: Bilinçsel Yayınları

2651 Değerlendirme
230.00 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Lütfen Bir Seçim Yapınız..
En geç 24 Temmuz, 2024 Çarşamba günü kargoda.

Geometri dersinde başarılı olmak için dersi sevmek gerekir. Dersi sevmek için ise soruları çözmek. Bu kitaptaki soruları çözdükçe geometriyi sevecek, geometriyi sevdikçe soruları daha rahat çözeceksin.

Testteki sorular çoğunlukla başlıktaki konuyu kapsayacak şekilde özel olarak hazırlanmıştır. Bu sayede öğrenci o konuyu rahatlıkla öğrenebilecektir. Geometride zorlanan öğrencilerin konuları daha iyi kavrayabilmesi için aynı soru farklı yerlerde değişik şekillerde tekrar tekrar sorulmuştur. Öğrenci bu sayede sorulara aşina hale gelecektir. Her konunun sonuna eklediğimiz yeni tarz sorularla sınava daha iyi hazırlanmış olacaksınız.

Değerli meslektaşlarımız da herhangi bir konuyu bitirdikten sonra öğrencinin bir konuyu bitirdikten sonra öğrencinin o konuyu pekiştirebilmesi için kitaptaki konuyu ödev verebilecektir.

Kitabımızın tamamı video çözümlüdür. Soruların çözümlerine sayfalarda verilen karekodları okutarak ulaşabilirsiniz. Kitapla ilgili düşüncelerinizi, yorumlarınızı beni etiketliyerek sosyal medyadan özellikle İnstagram'dan paylaşırsanız sevinirim. Kitapla ilgili görüşleriniz benim için değerlidir. Öğrendikçe sevecek, sevdikçe çözeceksin.

 

Sevgili Öğrenciler,

Sizlerden ve değerli meslektaşlarımızdan gelen isteklere göre kitabımızda kapsamlı bir güncelleme yaptık. Öğrencilerimizin işlem yeteneğini geliştirmek ve sorularda kullanılan bazı matematiksel işlemleri daha kolay yapabilmeleri için kitabımızın başına aperitif bilgilerden oluşan yeni bir bölüm ekledik. Kitapta her konunun başına konudaki kavram ve özellikleri hatırlamanız için kısa kısa konu özeti ve çözümlü örnek sorular konulmuştur.

Testlerdeki sorular konu anlatım sırasına uygun olarak öğrenciyi motive edecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede öğrenciler konuları rahatlıkla pekiştirecek ve pekiştirilen konu ile birlikte konu sonunda bulunan yeni nesil sorulardan oluşan testleri daha rahat çözebilecektir. Değerli meslektaşlarımızda herhangi bir konuyu bitirdikten sonra öğrencilerin öğrendiğini gösterebilmesi için kitabımızdaki bölümleri rahatlıkla ödev olarak verebilecektir.

 

Sevgili Öğrenciler,

Başarının ışığında aydınlanacak bir gelecek ancak çaba ve özveriyle gerçekleşebilir. Bu kitap doğru ışığı yakalayabilmeniz ve MATEMATİK'in en derin noktalarını kavrayabilmeniz için özenle hazırlandı. Değişen müfredatı en ince ayrıntılarına kadar incelemek; kavramları ve metodları sizler için bir bütün haline getirip hazırlamak hem çok keyifli hem de bir o kadar detaycı bir çalışmayı ortaya çıkartmış oldu.

Değerli Meslektaşlarımız, Kitap içeriği kazanım sırasına göre hazırlanmış olup derslerinizde konu anlatımından sonra gönül rahatı ile kitabımızdan ödevler verip öğrencilerden geri dönüş alabilmeniz sağlanmıştır. APERİTİF BİLGİ MATEMATİK KONU ÖZETLİ SORU BANKASI'nda başlangıç seviyesindeki öğrencilerimizin temelini oluşturmak titizlikle hazırlanarak onları MATEMATİK'in her türlü soru tipleriyle buluşturmak ve varolabilecek her problemin çözüm odaklı çalışmasını sağlamak yegane amacımız haline gelmiştir.

Bu ülkenin geleceği olan Sevgili Genç Arkadaşlarım, hayatın güzelliklerini fark edebilmenin mutluluğu tadabilmenin tek yolu dünyaya güzel ve pürüzsüz bir pencereden bakabilmekten geçer. Pürüzsüzlük için ise, rahatlamış bir düşünce yapısı ve başarı şarttır. Bizlerin, sizler için hazırlamış olduğu bu sorular, çok düşünmeniz ve çok çabalamanız gereken zorlu sınav maratonunda hayatınızı bir parça kolaylaştırmak ve o pencerenin koluna ulaşmanızı bir parça rahat kılmak için yapılmış bir çalışmadan ibarettir.

ISBN: 9786057040220

Sayfa Sayısı: 240

ISBN: 9786057040237

Sayfa Sayısı: 428

 

ISBN: 9786057040268

Sayfa Sayısı:416

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Güvenli Alışveriş İmkanı

Ücretsiz Kargo İmkanı

Kapıda Ödeme İmkanı

Kolay Değişim İmkanı

Bu Ürünle Birlikte İndirimli Alabileceğiniz Ürünler

  • TytAyt Matematik Ve Geometri Aperitif Soru Bankası Bilinçsel Yayınları
  • +
  • Günlük Planlayıcı Daily Planner Ders Çalışma Planlayıcı Planlama Defteri

  Bu ürün: TytAyt Matematik Ve Geometri Aperitif Soru Bankası Bilinçsel Yayınları

  Toplam İndirimli Fiyat : 0 TL

Çok Satan Ürünler

Alışveriş Sepetim

703957500367878