Anıl Hoca Ile Tyt Matematik Anıl Hoca Yayınları

Ürün Kodu: 9786254221903

Marka: Tonguç Akademi

6173 Değerlendirme
219.00 TL
Lütfen Bir Seçim Yapınız..
En geç 24 Temmuz, 2024 Çarşamba günü kargoda.

Arkadaşlar Selamlar, Herkese İyi Çalışmalar

Bugüne kadar çeşitli yayınlardan; sizleri geliştirecek, sizlere yeni bakış açısı katacak, sizlere sınavlarda “İşte bu soru! Bu sorunun benzerini görmüştüm!” dedirtecek özel sorular seçip bu soruları iyice kavramanız ve pratik çözüm yollarını görmeniz için videolar yayımladım.

Bu kitabın oluşmasında ise birinci önceliğim ve en büyük motivasyonum bu tarz soruları tek bir kaynakta görebilmeniz oldu.

İşte tam da bu yüzden;

Her bir sorusu özenle yazılmış, her bir çözüm videosu tarafımdan özenle çekilmiş, Baba Sorular ve Efsane Sorularla TYT’de çıkabilecek en seçici soruları size gösterecek elinizdeki bu yayını, başarıya ulaşmanın en önemli kılavuzu gibi görebilirsiniz.

Bu kaynak en etkin nasıl kullanılır?

-Öğren-Pekiştir testlerini dikkatle çözüp, yapamadığın soruları altın değerinde görüp eksiklerini video çözümlerle gidermelisin. Yapamadıklarını öğrenip yapabildiklerini pekiştirmelisin.

-ÖSYM Provası testlerinde unutma ki TYT’de karşına bu soru tarzlarında sorular gelecek. Sınava girmeden kendini en iyi şekilde bu sorulara hazırlamış olacaksın.

-BABA Sorular ve EFSANE Sorularla da TYT’de karşına gelebilecek en kurnazca hazırlanmış, en seçici, EN BABA ve EN EFSANE sorularla karşılaşacak, kendini bu tarz sorulara hazırlayacak ve TYT’de hiç soru kaçırmayacak hâle geleceksin.

Başarılı olman için her şey bu kitapta mevcut. Ayrıca sınava hazırlık sürecinde hem bu kitabın video çözümleriyle hem de YouTube’da her an yanında olacağım.

Başarılı olacağına yürekten inanıyorum.

Sevgiler!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 168

Soru Sayısı: 689

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Güvenli Alışveriş İmkanı

Ücretsiz Kargo İmkanı

Kapıda Ödeme İmkanı

Kolay Değişim İmkanı

Çok Satan Ürünler

Alışveriş Sepetim

703957500367878