8. Sınıf Süpersonik İngilizce Soru Bankası - Süpersonik Yayınları

Ürün Kodu: 9786258152708

Marka: Süpersonik Yayınları

13834 Değerlendirme
94.00 TL
Lütfen Bir Seçim Yapınız..
En geç 15 Temmuz, 2024 Pazartesi günü kargoda.

Nasıl duvarlar tuğla tuğla örülürse LGS’ye de kazanım kazanım hazırlanılır. Biz de bunu bildiğimiz için bu kitabı hazırladık.

Bu kitapta; EBA videolarına benzer konu anlatım videoları ile Temel Düzey, Orta Düzey, Yeni Nesil ve LGS Tarzı Ünite Değerlendirme testleri bulunmaktadır. Peki bu testler ne anlama gelmektedir?

Temel Düzey testler, kazanımların eksiksiz şekilde kavranabilmesi için o konuya ait tüm kazanımlarla ilgili soru tiplerinin bulunduğu testlerdir.

Orta Düzey testler, kazanımların tam anlamıyla kavranıp kavranılmadığının ölçülüp eksiklerin kapatıldığı Yeni Nesil testlere hazırlık sağlayan testlerdir. Bu adımda yavaş yavaş zorlayıcı sorularla karşılaşılır.

Yeni Nesil testler, çoklu kazanım sorularını çözdürüp analiz yaptıran, neden sonuç ilişkisi kurduran, okuduğunu anlama becerilerini geliştiren ve de sınav soru tarzlarına alıştıran testlerdir.

Ünite Değerlendirme testleri ise ilgili ünitede LGS provası yaptıran, o üniteden MEB’in yaptığı merkezî sınavlarda karşına nasıl sorular geleceğini ve sınavlara ne kadar hazır olunduğunu gösteren testlerdir. 

Aynı zamanda kitapta yer verilen tüm soruların video çözümlerine Okulda Başarı uygulaması ya da cozum.okuldabasari.com sitesi üzerinden kolayca ulaşılabilecek. Böylece kuru bir cevap anahtarından öteye geçip neden bu seçenek ki diye akla takılan sorulara cevap bulunacaktır.

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. 

Hazırlamış olduğumuz bu kitap tasarımı, içeriği, soru kalitesi, sunduğu dijital destekler sayesinde eğitim süreci boyunca öğretmen ve öğrencilerimizin vazgeçilmez yardımcısı olacaktır.

 

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 176

Soru Sayısı: 400

EBAT: 19x27

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Güvenli Alışveriş İmkanı

Ücretsiz Kargo İmkanı

Kapıda Ödeme İmkanı

Kolay Değişim İmkanı

Bu Ürünler İlginizi Çekebilir

Çok Satan Ürünler

Alışveriş Sepetim

703957500367878